Rodina Musilových se vrací!

Aktualizováno 10.05.2014

Helena se vrací
Zdroj: TV Nova

Příběh rodiny Musilových se posunul o několik let dál. Lehce bláznivá rodina prochází složitou životní situací. Řeší finanční problémy, ztrátu zaměstnání, ale také odchod dcery z domova. Musilovi však ke všem problémům přistupují s humorem a nadhledem Heleně vlastním.

HELENA MUSILOVÁ / Sandra Pogodová
Na začátku bez práce, zadlužená, s exekucí domu na krku. Opouští ji nejstarší dcera Lucie, která se vdá do Ostravy za Viktora Malého. Od matky Jiřiny získává peníze, které spolu s Klárou použijí na podnikání, otevřou si na náměstí své malé bistro zvané „Krmelec“. Postupně se smiřuje s tím,  že jí dospívá i druhá dcera Tereza.


DAN MUSIL / Leoš Noha
Na začátku bez práce, zkrachovala mu stavební firmička. Těžce se smiřuje s odchodem dcery Lucie z domu. Živí se melouchařením (sádrokartony, oprava elektrospotřebičů). Celou sérii se „snaží“ najít si dobře placenou práci, ale to se mu nepodaří. Alespoň si více rozumí s dětmi doma.

LUCIE MUSILOVÁ / Martina Kavanová
Zamiluje se do Danova pomocníka Viktora Holého (Patrik Dergel), který si najde práci v Ostravě. Lucie tam odchází s ním a tajně se za něj provdá, bez souhlasu rodičů. Po maturitě tam nastupuje na vysokou školu.

TEREZA MUSILOVÁ / Kristýna Belzová

Je jí 16 a stala se z ní rockerka a vyznavačka černých temných sil. Se starším spolužákem Davidem Holým spolupracují na morbidních komiksech a chodí spolu. Ona píše, on kreslí. Tereza stále odmítá Davidovy tužby, aby se s ním vyspala.

MAREK MUSIL / Filip Antonio

Je technicky velmi vyspělý, zajímá se o astronomii, astronautiku a počítačové hry. Líbí se mu nová sousedka Simona Tylečková, kterou tajně šmíruje dalekohledem, když se večer převléká.

 

DALŠÍ POSTAVY:

KLÁRA BRÁZDOVÁ / Petra Hřebíčková
S Helenou, Martou a Ivetou si založí bistro „Krmelec“. Hledání ženicha u ní stále pokračuje.

DAVID HOLÝ / Michal Hruška
Spolužák a kreslíř Tereziných komiksů. Chodí s Terezou a pošilhává po Simoně Tylečkové.

MARTA NOVÁKOVÁ – GEBORG - IVANOVIČOVÁ / Pavlína Mourková
S Helenou, Klárou a Ivetou si otevře bistro. Hledá si 4. životního partnera.

ZDENĚK TYLEČEK/ Gustav Bubník
Rozvedený úředník z finančního úřadu se stane sousedem Musilových a Danovým kamarádem.


 


Volejte Novu: host Filip Antonio