7 let po natáčení sitomu Helena: Co dělají dětské hvězdy? Jedna z nich se dala na politiku!

Aktualizováno 10.08.2019

Helena - Rodina
Zdroj: TV Nova

Radosti i strasti s výchovou tří dětí řeší v sitcomu Helena manželé Musilovi. Od natáčení prvních epizod již uběhlo sedm let. Jak se dnes mají ratolesti z komediální rodinky?

V úspěšném komediálním seriálu se představili Sandra PogodováLeoš Noha jako manželé Musilovi. V rolích jejich dětí pak zazářili dětští herci Jan Maršál, Martina Kavanová nebo Kristýna Belzová. Jak se jejich osud vyvíjel po skončení seriálu?


Představitelka Lucie, Martina Kavanová, jako jediná z potomků manželů Musilových zůstala se svou postavou od začátku do konce. Mimo Helenu si zahrála i ve filmech Ani ve snu! či úspěšné komedii Román pro muže.

Martině je dnes 23 let. Minulý rok ukončila bakalářské studium Experimentální psychologie na Oxfordské univerzitě ve Velké Británii. Letos vedla kampaň Pirátské strany do Evropského parlamentu. Klobouk dolů. Herectví se již věnuje pouze neprofesionálně se studentskou skupinou OLDstars.

Zdroj: TV Nova / Facebook


Usměvavá černovláska Kristýna Belzová ztvárnila v seriálu Helena postavu Terezy Musilové.

Tato herecká zkušenost byla pro kudrnatou Brňačku první a zároveň i poslední. Téměř jednadvacetiletá Kristýna se stáhla do ústraní a v poslední sérii Heleny ji v roli Terezy nahradila Kamila Mottlová.

Zdroj: TV Nova / Instagram


Jediný, kdo se z tohoto trojlístku herectví stále aktivně věnuje, je Jan Maršál, který v seriálu ztvárnil Marka Musila. Honza se ovšem objevil pouze v prvních dvou sériích, protože se přesunul do seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hrál jednoho ze synů Daniely Šinkorové.

Ještě před rolí v Heleně se objevil například v populárním Comebacku. Dnes již devatenáctiletý Honza má na kontě mnoho seriálových i filmových rolí.

V roli Marka jej nahradil v třetí sérii Filip Antonio. V poslední, čtvrté sérii roli převzal Josef Havrda.

Příběhy rodiny Musilů můžete sledovat každý všední den před polednem na TV Nova.


Volejte Novu: host Filip Antonio