Úspěšný rodinný sitcom HELENA je zpět!

Aktualizováno 30.7. 2012 13:49

Televize Nova připravila druhou sérii, která i tentokrát přinese situační humor vycházející z úskalí rodinného života, hádek a následného usmíření. A také dva nové herce!

V roli Kláry Brázdové (sestra Heleny) se představí Petra Hřebíčková, která nahradila čerstvou maminku Marthu Issovou, a Marka Musila (syn Heleny) ztvární talentovaný Filip Antonio.
Druhá řada seriálu, který na jaře 2012 sledovalo pravidelně v průměru přes 1 milion diváků (CS 4+), poodhalí i minulost hlavních postav Heleny a Dana, poznáme jejich rodiče a nebudou chybět ani hádavé Musilovy dcery.

Nechte se i na podzim bavit životem jedné (ne)obyčejné rodiny!

HELENA MUSILOVÁ
(Sandra Pogodová)
„Helena opouští zaměstnání a pokouší se uživit jako živnostník. To se jí úplně nezdaří, a tak si musí hledat další a další práci. Nakonec ji přijmou do kadeřnictví, kde povýší ze zametání na mytí hlav,“ prozradila představitelka Heleny Sandra Pogodová. Pracovní vytížení ale Heleně neumožní věnovat se dětem tak, jak by chtěla, a dokonce se citově odcizí manželovi Danovi.DAN MUSIL
(Leoš Noha)
Dan Musil, až na drobné excesy, překonává krizi s nedostatkem práce a úspěšně zabojuje i s vlastní leností. V určitou chvíli se dokonce stává jedinou jistotou v rozhádané rodině. „Danovi se v nové sérii začne opravdu dařit. Jsem za to moc rád,“ nechal se slyšet herec Leoš Noha. Dan zvládne s humorem opět všechny Heleniny hysterické výlevy a navíc – on je tím, kdo se pokusí o záchranu jejich skomírajícího citového vztahu.

MAREK MUSIL
(Filip Antonio)
Marek pokračuje ve svém objevování světa. Tím, že je nejmladší, jsou pro něj všechny získané informace ze světa dospělých jednou velkou záhadou. Paradoxně je pro Helenu největší oporou – hodnou stálicí, ale i hlavní inspirací při jejím spisovatelském comebacku. „Natáčení si opravdu užívám, seriálové sestry mi dost pomáhají,“ prozradil Filip.TEREZA MUSILOVÁ
(Kristýna Belzová)
Je nedobrovolným svědkem všech rodinných roztržek, některé i sama zapříčiní. „I v další řadě bude mým největším koníčkem sport, ale postupně si začnu více všímat holčičích věcí – šatů, líčení a tak,“ naznačila Kristýna.LUCIE MUSILOVÁ
(Martina Kavanová)
Lucie dospívá a odbývá si postupně svá první citová i milostná dobrodružství. „Lucie střídá kluky a dokonce se i zamiluje,“ prozradila Martina. Protože je Lucie povahově po své matce, dochází často mezi ní a Helenou k hádkám.


KLÁRA BRÁZDOVÁ
(Petra Hřebíčková)Klára prochází největší proměnou. Po ztrátě zaměstnání udělá pro všechny naprosto nečekané rozhodnutí a dá se na kariéru policistky. Je to první rozhodnutí, které dokáže dotáhnout až do úplného konce, a vskutku se policejním strážmistrem stane. „Klára je trochu praštěná, trochu chytrolínka. Je stále závislá na své sestře, ale našla si skvělou práci! Stane se hrdou policistkou, které občas spadne obušek,“ prozradila Petra Hřebíčková. Jako správná sestra podrží Klára Helenu při všech jejích osobních krizích a dokonce ji zastoupí v domácnosti i při výchově dětí.


 

Nova.cz